Berlin Logo

Berlin Opieka

Zapraszamy Państwa do naszych biur w Szczecinie, Gorzowie Wlkp. oraz Zielonej Górze. Na miejscu zapoznają się Państwo z naszymi aktualnymi ofertami pracy oraz licznymi korzyściami we współpracy z nami. Wstąp do Berlina!

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 17.00
Praca z nami oznacza dla Pani/Pana:
 • Bezpieczeństwo – składki płacimy w Niemczech, przez co otrzymują Państwo niemiecką kartę ubezpieczenia (Versicherungskarte). Mogą Państwo korzystać z pomocy lekarskiej od pierwszego dnia pobytu w pracy w Niemczech. Oprócz tego istnieje możliwość ubiegania się o podstawowy niemiecki zasiłek emerytalny po przepracowaniu 5 lat w Niemczech. Ubezpieczamy również w Polsce tak, że nasz pracownik otrzymuje pełną ochronę medyczną.
 • Wysokie wynagrodzenia – indywidualnie dopasowane do umiejętności oraz świadczonej pomocy seniorom. Bonusy wakacyjne i świąteczne.
  Przykład zarobków: Opiekunka ma średnią znajomość jęz. niemieckiego na poziomie A2. Opiekuje się seniorką, ale w domu jest też senior, któremu przygotowuje posiłki. Dopłata do seniora wynosi 150 Euro. Oprócz tego opiekunka realizuje w pracy 2 święta, np.: Wielkanocne.
  A2 1250 Euro + 150 Euro za druga osobę + 100 Euro za święta = 1500 Euro, wedle kursu 4,60 = 6900 zł netto za 1 miesiąc pracy. Przy 2 miesiącach pracy (drugi miesiąc nie jest świąteczny, ale z kolei 31 dniowy) otrzyma z kolei łączną kwotę 13570 zł netto.
 • Bezpłatne przejazdy busami – od drzwi do drzwi.
 • Legalnie do pracy – Składki płacimy zgodnie z obowiązującym prawem, co potwierdziły polskie oraz niemieckie urzędy: ZUS, PIP oraz Zollamt.
 • Bezpłatne kursy jęz. niemieckiego + praktyki w DPS-ie – dla osób nie znających jęz. niemieckiego organizujemy w 3 miastach bezpłatne kursy jęz. niemieckiego.
 • Spotkanie z nami jest zawsze miłe i merytoryczne.
 • Posiadamy referencje.
 • Berlin Opieka
  certyfikat nr. 10296 wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.
 • Berlin
  certyfikat nr. 2.32/00011/2013 wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.
Paweł Nowak
Słowo dyrektora

Zapraszam do podjęcia współpracy z firmą Berlin. Wysokie zarobki, oferty pracy z miasta Berlin, oraz innych regionów Niemiec, osobisty koordynator. Wysokie bonusy za święta, premie wakacyjne, wypłaty zawsze na czas. Mamy wiele innych dodatkowych argumentów, aby to właśnie nam zaufać!

Zapraszam!