Czym się zajmujemy?

Prowadzimy pośrednictwo pracy z biurami w Szczecinie oraz Gorzowie Wielk0polskim. W biurach naszych znajdą Państwo szeroką ofertę rodzin niemieckich, które proszą o wsparcie przy opiece nad osobą starszą. Nasza praca ukierunkowana jest na pomocy Państwu w wyborze indywidualnej oferty pracy u rodziny niemieckiej. Organizujemy bezpłatny przejazd na miejsce, najczęściej busem typu door to door.

Utrzymujemy z Opiekunem stały kontakt, aby w każdej chwili móc pomoc rozwiązać trudności a także wesprzeć mentalnie w pracy.

Praca z nami jest legalna: Nasz Opiekun otrzymuje kartę A1 oraz EKUZ na czas pobytu w Niemczech. Składki płacimy zgodnie z obowiązującym prawem, co potwierdziły polskie oraz niemieckie urzędy: ZUS, PIP oraz Zollamt.

Co nas wyróżnia?
  • Na życzenie chętnie wyszukujemy pracy w wybranym rejonie Niemiec, np.: w Berlinie.
  • Staramy się w ciągu 24 h przedstawić Pani/Panu sprawdzoną ofertę pracy.
  • Dajemy możliwość porozmawiania z Opiekunem, który jest na miejscu u rodziny niemieckiej.
A teraz spójrzmy krótko za kulisy firmy Berlin

Pani Sara w pracy w Gorzowie Wlkp.

Panie i panowie, zanim podejmą pracę, uczą się jęz. niemieckiego w wymiarze ponad 100 godzin oraz przechodzą szkolenie w zakresie opieki nad osobą starszą prowadzoną przez pielęgniarkę.

Słowo dyrektora

Zapraszam do podjęcia współpracy z firmą Berlin. Wysokie zarobki, oferty pracy z miasta Berlin, oraz innych regionów Niemiec, osobisty koordynator. Wysokie bonusy za święta, premie wakacyjne, wypłaty zawsze na czas. Mamy wiele innych dodatkowych argumentów, aby to właśnie nam zaufać!

Zapraszam!

Firma Berlin jest zarejestrowana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie

Berlin – Agencja Pracy Tymczasowej

certyfikat nr. 10296 wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Berlin – Instytut Szkoleniowy

certyfikat nr. 2.32/00011/2013 wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.