Ankieta osobowa Kandydatki na opiekunkę osoby starszej lub zależnej Firma Berlin – Agencja Pracy Tymczasowej

Imię i nazwisko:

Tel. kontaktowy:

Miejscowość:

Wykształcenie:

Od kiedy jest Pan/Pani gotowy/a do podjęcia pracy?:

Na jak długo?

Pana/Pani zainteresowania, talenty:

Proszę ocenić swój poziom języka niemieckiego:
Dziękujemy za wypełnienie formularza osobowego.

Chętnie skontaktujemy się z Panem/Panią w najszybszym czasie.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Zgoda rekrutacyjna:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w aplikacji danych osobowych przez Berlin- Agencja Pracy będącym administratorem danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz zatrudnieniem, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. 

Zgoda marketingowa:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę Berlin- Agencja Pracy będącym administratorem danych osobowych dla celów kontaktowania się ze mną drogą elektroniczną lub telefonicznie dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych.  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.